WhatsApp gece modu yolda

17
488

WhatsApp yakında alacağı yeni bir güncelleme ile gece modu özelliğine kavuşacak. Ancak bu bildiğiniz klişe gece modları gibi değil. Yani arka plan rengi ile yazı renginin değişeceğini düşünmeyin.

Bu özellik WhatsApp üzerinden bir buton ile sağlanacak ve daha az ışık içeren bir ortamda daha net fotoğraflar çekilmesini sağlayacak. Bununla birlikte görüntülü aramalarda daha net görüntü elde edilmesi sağlanacak. Bu özellik şimdilik sadece IOS kullanıcılarına sunulacak. Ancak yakında Android’e de gelmesi bekleniyor.

Telefonun mevcut kamerasına ne gibi özellikler katacağı tam olarak belli olmasa da işe yarayacak bir yenilik olması bekleniyor.

17 YORUMLAR

  1. Fotoğraf için nasıl olur bilmem de gerçekten görüntülü konuşmaya bir çare bulunmalı. Geçen gece kız arkadaşımla konuşalım dedik normal konuşsak daha iyiydi ikimizde birer gölge görüyorduk sadece.

    • Aslında WhatsApp kazanmıyor. Facebook kendisine rakip olma ihtimaline karşın bu uygulamayı satın aldı ve kendi servisi olarak insanlara sunuyor. (WhatsApp’ı kullanmak için hiç bir ücret ödemiyorsak ürün ve ücret biziz demektir. (Alıntı))

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here