Stres çarkı can alıyordu

17
1259

Stres çarkı son dönemlerin en popüler oyuncağı. Oyuncak demekte doğru olmayabilir çünkü gencinden yaşlısına herkesin elinde o var.

İlk etapta tehlikesiz ve normal bir ürün gibi görünen stres çarkı zamanla gereksiz ve insanların zamanını alan bir ürün oluverdi. Son aldığımız haber ile de bu durum kanıtlandı. Şarj edilebilir stres çarklarının çıkmasıyla tehlike daha da arttı. Şarj edilebilir stres çarklarından bir tanesi patladı. Maliyetin az olması için kötü bataryaların kullanılması sonucu böyle bir durumun ortaya çıkması da son derece olağan.

Neyse ki stres çarkının patladığı esnada çok yakınında insanlar bulunmuyordu ve böylelikle de kimse zarar görmedi.

17 YORUMLAR

  1. Market sahibi bir arkadaşımın dükkanında gördüm sadece 5 dakika sabredebildim. Bu aletin neyi bu kadar rağbet gördü halen anlayabilmiş değilim.

  2. Uzmanların veya yetkililerin artık devreye girip bu gibi aletlerin satışına bir el atması gerekiyor. Farkında olmadan büyük tehlikeler ile iç içe yaşıyoruz.

  3. Gereksiz bir ürün olarak görüyordum ta ki bir arkadaşımın marketinde sürekli satış yapılana kadar. İnanılmaz bir rağbet var ancak bu tür başa bela durumları da yok değil

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here