Özel Buderus Servis Maltepe’de Sizinle

0
354

İstanbul Maltepe de ikamet ediyorsanız ve Buderus marka ürünleri kullanıyorsanız firmamız arıza ya da bakım işlemlerinde sizlere özel servis desteği sağlamaktadır. Buderus marka ısıtma sistemleri ürünleri kullanan müşterilerimiz gerekli bakımlarda ya da herhangi bir arızanın söz konusu olduğu durumlarda firmamızı arayarak servis destek talebinde bulunabilirler. Buderus marka ürünler içerisinde konvansiyonel kombiler, yoğuşmalı kombiler, duvar tipi yoğuşmalı kazan ve kaskad sistemler, yer tipi kazanlar, boyerler, güneş enerji sistemleri, ısı pompası, kumandalar ve bu ürünler kategorisinde ısıtma sistemleri destekleyici çeşitli ürünler bulunmaktadır. Buderus Servis hizmeti almak isteyenler için Buderus markasının tüm ürünlerinde özel servis desteği sağladığımızı belirtmek isteriz.
Firmamız, Buderus Servis Maltepe olarak tüm buderus marka ısıtma sistemleri ürünlerinin servis desteğini sağlamaktadır. Servis talebinde bulunmak isteyen kişiler için Buderus ürünlerinin yetkili değil, özel servisi olduğumuzu belirtmek isteriz. Uzun yıllardır bakım ve tamir servis desteği sağladığımız Buderus ürünlerinde oldukça uzman olduğumuzu söylemek isteriz.
Ekibimizde faaliyet gösteren teknik servis elemanlarımızın tamamı buderus ürünlerinin bakım ve tamiratlarında eğitimli kişilerdir. Özel servis ekibimiz arıza kayıtlarında hizmet vermenin yanı sıra özellikle ısıtma sistemlerinin yıllık bakım ve kontrollerinde de hizmet vermektedir. Yoğuşmalı ve konvansiyonel kombilerinizin yıllık bakımlarını yaptırmayı ihmal etmemenizi servis ekibi olarak tavsiye ediyoruz. Düzenli bakımları yapılan ürünlerin arıza çıkarma olasılıklarının oldukça düşük olduğunu unutmamalısınız.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here